Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje lokale të shiut, në male pritet të ketë borë të dobët.

Temperatura do të lëvizë prej 1 deri në 9 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Temperatura do të arrijë deri në 8 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.